Prvé na tanečnej súťaži

Po dlhšej prestávke sa naše staršie dievčatá zapojili do celoslovenskej tanečnej súťaže TeenDance a poriadne v nej zabojovali.

Predchádzali jej mnohé prekážky spojené s koronou kvôli čomu sa oficiálnom dlhšie nemohla uskutočniť naživo ale len v online podobe. Súťažilo sa v kategóriách sólo, duo a skupina. Pred začatím samotnej súťaže, kde dievčatá predviedli, čo si pripravili, prebehol workshop v tanečnom štýle Modern jazz s lektorkou Soňou Zajicovou. Následne nato nasledoval krátky energický workshop Hip hopového flowu s organizátorkou Júliou Olexovou. Po generálke v poobedných hodinách sa po zasadnutí odbornej poroty začala samotná súťaž, z ktorej bolo cítiť veľké množstvo radosti a lásky k tancu.

Skupina dievčat z Banskej Bystrice sa umiestnila na treťom mieste, Základná umelecká škola sv. Cecílie na druhom a na prvom mieste v kategórií skupina sa umiestnili talentované dievčatá z Námestova.

Aj napriek tomu, že podnadpis TeenDancu je tanečná súťaž, jeho cieľom nie je prebudiť rivalitu a súťaživosť medzi tanečníkmi. Ideou TeenDancu je, aby to bolo miesto rastu pre každého zúčastneného, aby si vzal hodnotenie poroty k srdcu a premenil kritiku v motiváciu pracovať na sebe ďalej.

organizátori súťaže TeenDance

  • 2022_05_21_teendance_01
  • 2022_05_21_teendance_02
  • 2022_05_21_teendance_03

Saleziáni don Bosca - Slovenská provincia spracúva osobné údaje podľa zásad v súlade s platnou právnou úpravou  "Zabezpečenie ochrany osobných údajov Rímskokatolíckou cirkvou v Slovenskej republike" k dispozícii tu. Zodpovedná osoba - kontakt.

© 2018 Saleziáni Don Bosca v Námestove.. All Rights Reserved. Designed By Creative Center