Pandemická situácia sa neustále zlepšuje a to nám umožňuje návrat k pravidelným stretnutiam rovesníckych skupín tvárou v tvár.
Pri dodržiavaní prísnych hygienických opatrení je nateraz (ružová zóna) možné:
- prísť na sviatosť zmierenia
- dohodnúť si osobný rozhovor
- prísť na individuálny krúžok (gitara, rezbársky)
- zúčastňovať sa stretnutí stretiek naživo v interiéri v max. počte 25 osôb
- stretnúť sa v exteriéri v obmedzenom počte do 50 osôb
Dodržiavame tieto hygienické usmernenia:
- prekrývame si ústa a nos rúškom/šálom vnútri aj vonku,
- aplikujeme zvýšenú dezinfekcia/umývanie rúk,
- hygienické zariadenia sú vybavené tekutým mydlom a papierovými utierkami,
- obmedzujeme fyzické kontakty (nepodávame si ruky, neobjímame sa),
- nekonzumujeme spoločné občerstvenie (napr. chipsy z jedného sáčku),
- zabezpečujeme dostatočné vetranie priestorov,
- vedieme si prezenčky osôb aktuálne sa zúčastňujúcich na krúžku …,
- ak má účastník stretka zhoršený zdravotný stav (kašeľ, zvýšená teplota, malátnosť), máme právo ho nevpustiť do saleziánskeho strediska
Vstup do saleziánskeho strediska má zakázaný ten, kto:
- bol pozitívne testovaný na Covid19 a jeho ochorenie pretrváva,
- má príznaky vírusového infekčného ochorenia, alebo mu bola nariadená povinná karanténa,
Aktivity len pre chlapcov - stretnutia prebiehajú už naživo
"ZAČIATOČNÍCI“ (4.-5. roč.)
- streda, 15:15 – 16:30 hod.
- Pavol Kalata SDB, Daniel Barta, František Uhliarik, Ondrej Poleta
MALÍ BOSCOCI (6. roč.)
- utorok, 15:30 – 16:00 hod.
- don Peter Roth SDB, Jakub Pilarčík
DOBRODRUHOVIA (7. roč.)
- piatok, 15:00 hod.
- Patrik Ončák, Ján Pisarčík
HRDINOVIA (8. roč.)
- streda, 17:30 hod.
- don Jozef Marko SDB, Pavol Uhliarik, Martin Kurtulík
DREVÁCI (9. roč.)
- štvrtok, 15:30 hod.
- don Peter Roth SDB, Rudolf Gerek, František Jakubiak
HEROES (2. roč. SŠ - chlapci)
- štvrtok, 19:00 hod.
- don Peter Roth SDB, Peter Šelian
FUTBALISTI KAMA U15 (7.-9. roč.) - toho času neorganizujeme
- streda, 15:00 hod.
- Rudo Melišík, Matúš Melek, Erik Gonšenica
HOKEJBALISTI U15 (7.-9.roč.) - toho času neorganizujeme
- po dohode
- Samuel Dendys, Jakub Pilarčík
Aktivity len pre dievčatá - stretnutia prebiehajú už naživo
DIEVČENSKÉ ORATKO (1.- 4. roč.)
- piatok, 15:15 hod.
- Janka Pantoková, Tamarka Sroková, Ema Brišová
OREO (5. roč.)
- piatok, 15:15 hod.
- Michaela Revajová, Ella Vrábľová, Magdaléna Kozáková
DEVOČKY (7.-8. roč.)
- streda, 15:15 hod.
- Nina Kordiaková, Bianka Zanovitová
SMEŤKY (9. roč.)
- piatok, 15:00 hod.
- Svetlana Pisarčíková, Slávka Uhliariková,
REBELKY (1.-2. roč. SŠ - dievčatá)
- utorok, 17:00 hod.
- Nina Uhliariková, Ema Uhliariková
DIVOŽIENKY (3.-4. roč. SŠ - dievčatá)
- streda, 17:30 hod.
- Monika Laštíková
Aktivity pre chlapcov aj dievčatá
REZBÁRSKY KRÚŽOK
- štvrtok, 15:00 hod., vyžaduje sa zručnosť
- Pavol Kalata SDB
GITARA (od 5. roč.) - funguje v obmedzenom režime
- individuálne po dohode
- Pavol Kalata SDB, Tomáš Majerčík
Aktivity pre mladých
MIX (20 rokov a viac)
- piatok, 19:00 hod.
- don Jozef Marko SDB
MIX2 (maturanti a exmaturanti)
- piatok, 19:00 hod.
- Pavol Kalata SDB, don Peter Roth SDB
Na aktivity je možné stále sa prihlásiť: u don Petra Rotha (0903 230 110) alebo priamo u animátorov.